Aktivitetskalender

Visning:
Forrige Næste
Uge 1
torsdag, 03-01-2019
14:00-16:00 Lem: SFO 0D, 1D, 2D, 3D, 4D, 5D, 6D 2FEV, 2HANI, 2BB, 2ES, 2FR, 2CFL
17:00-21:00 LMI
19:00-23:00 Lem: Bridge
fredag, 04-01-2019
14:00-16:00 Lem: SFO 0D, 1D, 2D, 3D, 4D, 5D, 6D 2FEV, 2HANI, 2BB, 2ES, 2FR, 2CFL
17:00-21:00 LMI
Uge 2
mandag, 07-01-2019
14:00-16:00 Lem: SFO 0D, 1D, 2D, 3D, 4D, 5D, 6D 2FEV, 2HANI, 2BB, 2ES, 2FR, 2CFL
16:00-22:00 LMI 0D, 1D, 2D, 3D, 4D, 5D, 6D
tirsdag, 08-01-2019
14:00-16:00 Lem: SFO 0D, 1D, 2D, 3D, 4D, 5D, 6D 2FEV, 2HANI, 2BB, 2ES, 2FR, 2CFL
16:00-22:00 LMI
19:00-22:00 Lem: På hat med tiden
onsdag, 09-01-2019
14:00-16:00 Lem: SFO 0D, 1D, 2D, 3D, 4D, 5D, 6D 2FEV, 2HANI, 2BB, 2ES, 2FR, 2CFL
14:00-17:00 LMI
14:00-22:00 Lem: LMI/pensionistforeningen
16:00-22:00 LMI
torsdag, 10-01-2019
08:30-09:30 Lem: 5. klasse læser for Børnehaven i BH
14:00-16:00 Lem: SFO 0D, 1D, 2D, 3D, 4D, 5D, 6D 2FEV, 2HANI, 2BB, 2ES, 2FR, 2CFL
17:00-21:00 LMI
19:00-23:00 Lem: Bridge
fredag, 11-01-2019
14:00-16:00 Lem: SFO 0D, 1D, 2D, 3D, 4D, 5D, 6D 2FEV, 2HANI, 2BB, 2ES, 2FR, 2CFL
17:00-21:00 LMI
Uge 3
mandag, 14-01-2019
14:00-16:00 Lem: SFO 0D, 1D, 2D, 3D, 4D, 5D, 6D 2FEV, 2HANI, 2BB, 2ES, 2FR, 2CFL
16:00-22:00 LMI 0D, 1D, 2D, 3D, 4D, 5D, 6D
19:00-23:55 Lem Skak turnering
tirsdag, 15-01-2019
- Søby: Høvdingebold 3. klasserne 6MK, 5TP
14:00-16:00 Lem: SFO 0D, 1D, 2D, 3D, 4D, 5D, 6D 2FEV, 2HANI, 2BB, 2ES, 2FR, 2CFL
16:00-22:00 LMI
19:00-22:00 Lem: På hat med tiden
onsdag, 16-01-2019
14:00-16:00 Lem: SFO 0D, 1D, 2D, 3D, 4D, 5D, 6D 2FEV, 2HANI, 2BB, 2ES, 2FR, 2CFL
14:00-17:00 LMI
14:00-22:00 Lem: LMI/pensionistforeningen
15:00-22:00 Lem Fællesspisning
16:00-22:00 LMI
torsdag, 17-01-2019
14:00-16:00 Lem: SFO 0D, 1D, 2D, 3D, 4D, 5D, 6D 2FEV, 2HANI, 2BB, 2ES, 2FR, 2CFL
17:00-21:00 LMI
19:00-23:00 Lem: Bridge
fredag, 18-01-2019
08:00-14:00 BAL: Åbent hus 0B, 1B, 2B, 3B, 4B, 4C, 5B, 6B, 6C
14:00-16:00 Lem: SFO 0D, 1D, 2D, 3D, 4D, 5D, 6D 2FEV, 2HANI, 2BB, 2ES, 2FR, 2CFL
17:00-21:00 LMI
18:00-22:00 Lem: På hat med tiden
Uge 4
mandag, 21-01-2019
14:00-16:00 Lem: SFO 0D, 1D, 2D, 3D, 4D, 5D, 6D 2FEV, 2HANI, 2BB, 2ES, 2FR, 2CFL
16:00-22:00 LMI 0D, 1D, 2D, 3D, 4D, 5D, 6D
tirsdag, 22-01-2019
14:00-16:00 Lem: SFO 0D, 1D, 2D, 3D, 4D, 5D, 6D 2FEV, 2HANI, 2BB, 2ES, 2FR, 2CFL
16:00-22:00 LMI
19:00-22:00 Lem: På hat med tiden
onsdag, 23-01-2019
- Spøttrup Kulturhal: Høvdingebold 7. klasse KOM 6MK
14:00-16:00 Lem: SFO 0D, 1D, 2D, 3D, 4D, 5D, 6D 2FEV, 2HANI, 2BB, 2ES, 2FR, 2CFL
14:00-17:00 LMI
14:00-22:00 Lem: LMI/pensionistforeningen
16:00-22:00 LMI
torsdag, 24-01-2019
10:15-11:15 Balling: Teater for 7.-8.-9. 7X, 7Y, 7Z, 8X, 8Y, 8Z, 9X, 9Y 6MKA
14:00-16:00 Lem: SFO 0D, 1D, 2D, 3D, 4D, 5D, 6D 2FEV, 2HANI, 2BB, 2ES, 2FR, 2CFL
17:00-21:00 LMI
18:30-21:00 Balling: VSD bestyrelsesmøde 0MICS
19:00-23:00 Lem: Bridge
fredag, 25-01-2019
08:15-11:45 KCL: Paneldebat med ungdomspolitikere 8X, 8Y, 8Z, 9X, 9Y 6TBCL, 6LVS, 6LC, 6AD
14:00-16:00 Lem: SFO 0D, 1D, 2D, 3D, 4D, 5D, 6D 2FEV, 2HANI, 2BB, 2ES, 2FR, 2CFL
17:00-21:00 LMI
Uge 5
mandag, 28-01-2019
14:00-16:00 Lem: SFO 0D, 1D, 2D, 3D, 4D, 5D, 6D 2FEV, 2HANI, 2BB, 2ES, 2FR, 2CFL
16:00-22:00 LMI 0D, 1D, 2D, 3D, 4D, 5D, 6D
tirsdag, 29-01-2019
- Roslev: Totalhåndbold 4. klasse KOM 5HG, 5LL, 6MK
08:00-17:00 Lem: 2. D Skole-hjem samtaler 2D 2MR, 2TB
14:00-16:00 Lem: SFO 0D, 1D, 2D, 3D, 4D, 5D, 6D 2FEV, 2HANI, 2BB, 2ES, 2FR, 2CFL
16:00-22:00 LMI
19:00-22:00 Lem: På hat med tiden
onsdag, 30-01-2019
- Lem: Skole-hjem samtaler 0D 0D 2CFL, 2TM
14:00-16:00 Lem: SFO 0D, 1D, 2D, 3D, 4D, 5D, 6D 2FEV, 2HANI, 2BB, 2ES, 2FR, 2CFL
14:00-17:00 LMI
14:00-22:00 Lem: LMI/pensionistforeningen
16:00-22:00 LMI
torsdag, 31-01-2019
- Balling: Skolevalg for Udskolingen 7X, 7Y, 7Z, 8X, 8Y, 8Z, 9X, 9Y 6TBCL
14:00-16:00 Lem: SFO 0D, 1D, 2D, 3D, 4D, 5D, 6D 2FEV, 2HANI, 2BB, 2ES, 2FR, 2CFL
17:00-21:00 LMI
19:00-23:00 Lem: Bridge